Регистрация
  PodKapot
Захід Спец Транс ЗСТ

(095) 070-92-67 Перевезення маніпуляторами Луцьк, маніпулятор Луцьк, перевезення негабаритних вантажів Луцьк, евакуатор Луцьк, евакуатор Луцьк цілодобово, евакуатор з краном-маніпулятором Луцьк

+38(095)070-92-67, +38(097)467-06-91
 • +38(095)070-92-67
 • +38(097)467-06-91
 • Володимир
 • Евакуація автомобіля у Луцьку

     В повсякденному житті трапляються різні ситуації та випадки, і ми не завжди знаємо, що нас очікує за наступним поворотом. Тому що дорога - річ непередбачувана… Інколи потрібна евакуація автомобіля. Луцька евакуаційна компанії Захід Спец Транс славиться своїм високоякісним сервісом. Клієнти залишають тільки хороші відгуки. От один із них.

   

  « Зі мною нещодавно трапилась дуже неприємна та непередбачувана ситуація. Повертався ввечері зі свого заміського будинку до Луцька, після 21:00. Все було гаразд, мій автомобіль нещодавно пройшов технічний огляд і працював відмінно. Дорога була вологою, нещодавно пройшов дощ, я не поспішаючи доїхав до повороту, вулиця погано освітлювалась. Машин на дорозі не було, я і спокійно повернув. Проїхавши 200 метрів побачив яскраве світло. Мені назустріч рухався автомобіль. Так сталось, що він мене підрізав. Мою Ладу розвернуло та розкрутило по дорозі. Автомобіль перевернувся та звалився в кювет. Коли опритомнів, то зрозумів що я потрапив у аварію. Насилу вилізши з авто, я був шокований, але зібравшись з думками, що робити, згадав що недавно мені знайомі давали візитку луцького евакуатора, знайшовши її і відразу зателефонував. За 15 хвилин приїхав евакуатор і мою Ладу дістали з кювету. Відвезли на СТО і лишили його там до ранку"

  Хочу висловити подяку Захід Транс Сервіс за вчасно надану мені допомогу!!! Хлопці, Ви мене виручили. Дуже якісне обслуговування та техніка. Коли її діставали з кювету, то навіть не пошкодили. Я приємно здивувався. Мені пояснили, що їхня компанія має спецтехніку, яка не дозволяє пошкодити авто - це величезний плюс. Ви спеціалісти у своїй сфері. Усім рекомендую - звертайтесь до них!!!

                                                                                                  З повагою Сергій »


     Наша компанія Захід Спец Транс більше 5 років займається евакуцією легкових авто та бусів. Якщо Ви потрапили в ДТП чи Вас підвело авто у дорозі, то ми зможемо Вам допомогти.  Наша компанія надає послуги евакуатора, евакуатора з краном маніпулятором у Луцьку. Тільки для Вас ми працюємо цілодобово! Все що Вам потрібно, це зателефонувати до нас і в найшвидший час ми допоможемо Вам у вирішенні Вашої проблеми.